HAKKIMIZDA

Tekstape Termo Plastik, Kauçuk ve Pol. Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti

Ptfe teflon kaplı cam kumaş , PVC konveyör bant halı yıkama makinası bantları ve diğer ürünlerimizle birlikte 2000'li yıllardan bu güne İstanbulun Avrupa yakasında müşterilerimize ana faaliyet konumuz olan ptfe teflon cam kumaş, ptfe teflon® bant, teflon® kumaş, konveyör bant, kurutma bantları,saf ptfe teflon® levha , sanfor ptfe teflon® konularının yanı sıra gelen talepleri ve müşteri hizmetlerini karşılamak adına keçe bantlar, çeşitli teknik kumaş, ham kumaş, branda ve plastik hammadde ürünlerinde hizmet veriyoruz. 2013 yılı hedefimiz istanbulun Anadolu yakasında ve Tekirdağ Çorlu yeni şubemiz ile müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

Tüm ürünlerimiz tamamen belirli kalite standartları altında dünyanın konusunda sayılı üreticilerinin sıkı kontrolleri ile birinci sınıf hammaddeler ile üretilmektedir.

Teflon® günümüzde tüm alanlarda ve bizim web sayfamızda PTFE ürünlerine verilen genel ad olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte Teflon® Dupont firmasının tescilli markasıdır.Firmamız hiçbir şekilde Dupont ürünleri satmamaktadır.

Copyright Tekstape 2014